W sobotę 13 października 2018 wraz z Łuczniczą Stajnią Sarmacja z Pisar

 

 

gościliśmy grupę wspaniałych ludzi z  ChSON "Ognisko" , którzy na co dzień opiekują się osobami niepełnosprawnymi. 

Patrząc na uśmiechnięte twarze i zaangażowanie w różne proponowane aktywności - wysnuwamy wnioski, że IMPREZA SIĘ UDAŁA.

Cieszy nas to bardzo .... nie możemy się doczekać kolejnej imprezy!!!

 

Psy, choć pierwszy raz miały okazję prezentować swoje umiejętności przy tak licznym audytorium (80 osób!!!) - utrzymały koncentrację i spisały się wyśmienicie.

Gemma i Shadow zaprezentowały elementy obidience. Shadow i jej doskonały nos odnalazły "zagubionego w lesie", Ronja pięknie zaprezentowała się na torze agility, Tolek jako debiutant na torze - dzielnie pokonał swoje pierwsze przeszkody, a później już tylko rozdawał buziaki,  Quera przebiegła pełny tor oraz jako "pies profesor" poskakała z nowymi przewodnikami - ochotnikami spośród grupy naszych GOŚCI!!!!!!

JESTEM DUMNA Z NASZYCH PSÓW ICH PRZEWODNIKÓW.  DZIĘKUJĘ NASZYM GOŚCIOM !!!!

DZIĘKUJĘ ŁUCZNICZEJ STAJNI SARMACJA ZA DOSKONAŁĄ I PRZEMIŁĄ WSPÓŁPRACĘ !!!!!!

Stajnia Sarmacja

Październikowi GOŚCIE na naszym torze

Shadow

Skiper

Ronja

Gemma

Tolek

KALENDARZ SEMINARIÓW PLANOWANYCH W ROKU 2019

AKTUALNOŚCI

Piknik 4-łapy - Błonia krakowskie

Kalendarz Seminariów 2019

Sprzątamy Nasz Kawałek Świata 10 marca 2019

Nasi Goście - październik 2018

Impreza Integracyjna na torze - październik 2018

25-26.05.2019 Seminarium z Michałem Pieniakiem

 

Cena:

240 zł / 2 dni szkolenia z psem

140 zł / 1 dzień szkolenia z psem

 

Obserwatorzy:

50 zł / 2 dni

30 zł / dzień

Obserwatorzy będą mieli możliwość samodzielnego "przebiegnięcia" torów ćwiczonych podczas seminarium w dogodnym uzgodnionym terminie na torze Hypnotizer za dodatkową opłatą 10 zł.

 

Szczegóły:

 

Fb

1-2.06.2019 Seminarium z Iwoną Gołąb

 

Cena:

330 zł / 2 dni szkolenia z psem

180 zł / 1 dzień szkolenia z psem

 

Obserwatorzy:

140 zł / 2 dni

80 zł / dzień

Obserwatorzy będą mieli możliwość samodzielnego "przebiegnięcia" torów ćwiczonych podczas seminarium w dogodnym uzgodnionym terminie na torze Hypnotizer za dodatkową opłatą 10 zł.

 

Szczegóły:  

 

Fb

10 MARCA 2019 - AKCJA - SPRZĄTAMY NASZ KAWAŁEK ŚWIATA!

 

Piękna meandrująca czysta nasza rzeczka Rudawa ….. i ….. OGROM ŚMIECI!!!!!!W najbliższą niedzielę 10 marca zapraszamy wraz ze Stajnia Sarmacja w Pisarach do wspólnego sprzątania TEGO KAWAŁKA ZIEMI.Gmina Zabierzów zapewnia nam wory, rękawiczki i odbiór tego czego przyroda nie chce.My zapewniamy dobre towarzystwo i poczucie czynienia dobra !!!!Dla chętnych psiarzy, którzy spędzą z nami pożyteczną niedzielę – chętnie się umówię na trening agility na torze Hypnotizer - agility dla każdego / sport i zabawa lub na masaż psiaka (for free) :)Po robocie :) – zapraszamy na ognisko.Zapewniamy miejsce, drzewo, ogień ….Zapraszamy do przyniesienia „czegoś na ruszt” ….. posiedzimy, odpoczniemy, rozgrzejemy się …..Ruszamy o godzinie 10.00 spod Stajni Sarmacja – Pisary.Kończymy ..... kiedy skończymy :)

ZAPRASZAMY !!!!!!!

11 MAJA 2019 - PIKNIK 4ŁAPY

11 MAJA 2019 podczas Pikniku 4łapy na krakowskich Błoniach będziemy prezentować jak nasze psiaki pokonują tor agility .... przybliżymy ten rodzaj aktywności z psem - spróbujemy przekonać nieprzekonanych, że to sport dla każdego .... pokażemy jak czerpać radość ze wspólnego biegania :)

ZAPRASZAMY !!